23-07-2014

24. Międzynarodowe Biennale Plakatu - Dokumentacja wystawy Złoty Debiut

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wystawy Złot Debiut 24. MBP!
23-07-2014

24. Międzynarodowe Biennale Plakatu - Dokumentacja wystawy głównej

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wystawy głównej 24. MBP w Muzeum Plakatu w Wilanowie!

Zwycięzcy 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu

Mamy honor przedstawić Zwycięzców tegorocznego 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu.Członkowie Jury: Stephan Bundi, David Crowley, Kenya Hara, Jerzy Porębski, Silvia Sfligiotti i Jakub Stępień Hakobo po dwóch dniach obrad podjęli jednomyślną decyzję...

Ceremonia otwarcia

Ogłoszenie werdyktu Międzynarodowego Jury dla obu kategorii, A i B, nastąpi podczas konferencji prasowej, dn. 7 czerwca 2014, godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy!

Wystawy plakatu w Warszawie, 24. MBP poleca!

W czerwcu w Warszawie trzeba być, aby nie przepuścić okazji uczestniczenia w otwarciu wystawy konkursowej 24. Biennale, ale też i wielu innych, przygotowanych przez lokalne galerie. Przedstawiamy listę tych, które rekomendują organizatorzy Biennale.

Wystawa Złoty Debiut

Kategoria Złotego Debiutu została ustanowiona w 2002 r. podczas 18. Międzynarodowego Biennale Plakatu. Wówczas Komitet Organizacyjny w porozumieniu z Radą Programową Biennale, Muzeum Plakatu w Wilanowie oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, uchwalił..