Aktualności

Międzynarodowe Biennale Plakatu w Warszawie – zmiana organizatora

Na ostatnim swoim posiedzeniu 1 września 2017 r. Rada Programowa Międzynarodowego Biennale Plakatu zatwierdziła propozycję przekazania przez Muzeum Narodowe w Warszawie organizacji MBP warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
23-09-2016

„Jeszcze ja­” - warsztat plastyczny na wystawie „Plakat - remediacje”, Spotlight Kids

Jesteśmy na wystawie „Plakat – remediacje”. Wiele prac, które tu zobaczymy zostało stworzonych przez artystów lub projektantów zaangażowanych we wspieranie konkretnych idei. Jak oni pracują? Warsztat dla dzieci od 7 lat, prowadzenie: Spotlight Kids.
13-09-2016

Plakat – działania plastyczne na obrazach. Niedziela, 18 września, warsztat dla dzieci 4 - 10 l.

Jak pracują projektanci plakatów? Czy rysują, malują, przyklejają, tak jak my? A może znają jeszcze jakieś inne tajemnicze techniki plastyczne?
12-09-2016

Galeria zdjęć z warsztatu Spotlight Kids

Z przyjemnością pokazujemy zdjęcia ze wspaniałego warsztatu o plakacie przygotowanego przez Spotlight Kids w niedzielę 11 września!
09-09-2016

Plakat, czyli twoja wiadomość dla świata - warsztat na wystawie

W sobotę 11 września zapraszamy do Muzeum Plakatu na autorski warsztat edukatorek ze Spotlight Kids. Zapraszamy dzieci od lat 7. W tym czasie oprowadzanie kuratorskie po wystawie poprowadzi Magda Olasińska, asystentka kuratora wystawy.
06-09-2016

Grające plakaty - fotogaleria z warsztatu

Warsztat o grających plakatach wyszedł naprawde wspaniale! Obejrzyjcie, jakie dźwięki wyobraziły sobie dzieci i jak je później zrealizowały, z niewielką pomocą na swoich plakatach:
1  2  3  4  5  6