Aktualności

Wystawa Jurorów i Laureatów

W tym roku wystawę Jurorów 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu pokażemy w Centrum Łowicka w Warszawie. Znajdą się na niej wybrane plakaty jurorów-projektantów tegorocznego Jury: Stephana Bundi ze Szwajcarii, Kenya Hara z Japonii i Jakuba Hakobo Stępnia.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zaprasza

Akademia Sztuk Pieknych w Warszawie zaprasza wszystkich na cykl wystaw kończących rok akademicki na tej uczelni!

4. Targi Wiedzy Graficznej 2014

Czwarta edycja imprezy poświęconej projektowaniu graficznemu organizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej została powiązana z 24. Międzynarodowym Biennale Plakatu.

Wyniki pierwszego etapu selekcji 24. MBP

Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki pierwszego etapu selekcji 24. MBP. Selekcji dokonało Międzynarodowe Jury w składzie: Stephan Bundi, David Crowley, Kenya Hara, Jerzy Porębski, Silvia Sfligiotti i Jakub Hakobo Stępień.

Statystyki zgłoszeń w kategoriach A i B na tegoroczne Biennale

Zarejestrowaliśmy 1672 zgłoszenia od autorów, którzy nadesłali 3814 plakatów! W tym: 414 projektantów i grup z Polski zgłosiło 1159 prac, a spoza Polski – odpowiednio 1258 i 2655.

Jurorzy 24 MBP

Zapraszamy do poznania sylwetek tegorocznych Jurorów: Davida Crowley'a z Wielkiej Brytanii, Kenya Hara z Japonii, Silvii Sfligiotti z Włoch, Stephana Bundi ze Szwajcarii oraz Jerzego Porębskiego i Jakuba Hakobo Stępnia z Polski.
  1  2  3  4  5  6